راهنمای خرید نرم افزار بهشت5 گام جهت خرید نرم افزار بهشت

1. دانلود نرم افزار مورد نظر از سایت نرم افزار بهشت ؛
تمامی نرم افزار های ارائه شده دارای نسخه آزمایشی می باشند. بدین منظور پیرو سیاست احترام به حقوق مصرف کننده ، کاربر ضمن آشنایی با محیط نرم افزار و کار با آن در صورت نیاز اقدام به خرید می نماید. توجه کنید فروش نرم افزارهای بهشت در قالب پک و سی دی نرم افزاری نمیباشد و تنها از طریق دانلود فایل نرم افزارهایی است که در سایت وجود دارند.
2. نصب نرم افزار بهشت بر روی کامپیوتر اصلی جهت خرید ؛
در صورت تمایل به خرید ، نرم افزار بهشت را روی کامپیوتری که قصد انجام کار با نرم افزار را دارید نصب نمایید. این بدین منظور است که سریال تولید شده بر روی هر کامپیوتر متفاوت میباشد و کد فعالسازی ارسالی بر اساس سریال نرم افزاری است که بر روی کامپیوتر نصب شده که هر کد فعال سازی تنها مختص به یک کامپیوتر است. پس از نصب نرم افزار ، جهت خرید شماره سریال 25 رقمی نرم افزار را که در قسمت فعال سازی نرم افزار وجود دارد در فرم خرید وارد کنید. دقت کنید از ارسال سریال نرم افزاری که به صورت موقت نصب نموده اید خودداری کنید.
3. واریز وجه نرم افزار ؛
مبلغ نرم افزار مورد نظر را به شماره کارت زیر واریز کنید. سپس شماره پیگیری و یا تراکنش آن را جهت تکمیل نمودن فرم خرید نزد خود نگهدارید.
2659 - 8592 - 3375 - 6104
بانک ملت
به نام محمد اديب نيا
4. تکمیل فرم خرید نرم افزار ؛
اطلاعات شما از قبیل نام و تلفن و سریال نرم افزار جهت ارائه پشتیبانی نرم افزار و سایر خدمات توسط فرم خرید ارسال میگردد. دقت نمایید صحت کلیه اطلاعات در موارد مراجعه جهت پشتیبانی بررسی خواهد شد و در صورت مغایر بودن اطلاعات ، خدمات پشتیبانی ارائه نخواهد شد.
5. دریافت کد فعال سازی نرم افزار ؛
پس از تکمیل فرم خرید و بررسی صحت اطلاعات ارسالی توسط کاربر ، کد فعال سازی نرم افزار خریداری شده حداکثر ظرف مدت 24 ساعت صادر خواهد شد . سپس با مراجعه به بخش دریافت کد فعالسازی از طریق همین سایت پس از وارد کردن سریال 25 رقمی نرم افزار و شماره تلفن همراه ، قادر به مشاهده کد فعالسازی صادر شده خواهید بود.